fbpx

KKK

Korduma kippuvad küsimused:

1. Kuidas ma tean millist riiulit oma kaubikusse valida? Meie riiulid on universaalse disainiga. Selleks, et leida enda jaoks sobivad mudelid, mõõtke autos ära kaubaruumi pikkus ja kõrgus ning rattakoopa kõrgus. Lisaks mõõtudele jälgige kas kaubaruumi sein on kaardus või pigem sirge (esineb harvem). Vastavalt saadud mõõtudele ja oma vajadustele, saate nüüd valida enda jaoks kõige sobivamad riiulid. Alati võite küsida abi ka meie käest, et leida koos lahendus.

2. Kuidas ma saan teiega ühendust võtta, kui mul on küsimusi või probleeme? Aitame hea meelega komplekti valimise ja muude küsimuste puhul. Meiega saab ühendust järgmiste kanalite kaudu SIIT.

3. Kuidas saan tellida tooteid teie e-poest? Valige tooted ja lisage need ostukorvi. Kui olete leidnud kõik vajamineva, minge kassasse, valige kas soovite kaubale ise järele tulla või kullertransporti. Seejärel esitage tellimus ja jääge ootama arvet meilile või tasuge kohe pangalingi kaudu. Võimalik on tasuda ka kohapeal kaardiga või sularahas.

4. Millised on maksevõimalused teie e-poes? Meie e-poes on võimalik tasuda pangalingiga või arve alusel, mille saadame peale tellimuse esitamist.

5. Kas pakute oma toodetele ka transporti? Koostöös kullerfirmaga saadame oma tooteid soovitud aadressile üle Eesti. Transporditasu on 5 €, alates 50 € tellimusest transport tasuta.

6. Kui kaua võtab aega tellimuse täitmine ja kohaletoimetamine? Enamasti saavad kaubad kohale toimetatud 2-3 päeva jooksul, aga mitte kauem kui nädala jooksul.

7. Kas ma saan tooteid enne ostu näha? Toodetega on võimalik tutvuda meie tootmises, Tartu lähedal Haagel.

8. Kas pakute ka paigaldusteenust? Jah, pakume kõigile meie tootevalikus olevatele toodetele komplekteerimist ja paigaldust. Paigaldus toimub peamiselt Tartu lähedal Haagel, meie töökojas, aga kokkuleppel oleme valmis tulema ka kliendi juurde kohapeale.

9. Kas pakute kaubikute kaubaruumi vineeriga katmise teenust? Teostame kõiki kaubikute vineerimisega seonduvaid töid. Küsige julgesti hinda ja paigalduse aega.

10. Kas teie tooted sobivad kõikidele tarbesõidukite markidele ja mudelitele? Meie tootevalikust leiab sobivad tooted kõigile enamlevinud kaubikutele. Kui te ei leia veebipoest kohe sobivat toodet või midagi jääb segaseks, siis võtke julgesti meiega ühendust ja leiame koos lahenduse.

11. Kas oskate soovitada riiuleid vastavalt tegevusvaldkonnale? Jah, koostöös kliendiga oleme alati leidnud kõige paremini sobiva lahenduse. Olgugi, et ühe ameti esindajatel võivad olla täiesti erinevad vajadused ja eelistused, on meie tootevalik piisavalt suur, et leida igaühele see õige.

12. Kas teie käest on võimalik tellida ka eritellimusel riiuleid ja muid lahendusi? Jah, valmistame ka eritellimusel riiuleid ning muid vineerist lahendusi, kuid sel juhul tuleb arvestada pikema tarneajaga.

13. Kas toodetel on garantii ja kui pikk see on? Pakume Vanerexi kaubamärgi all olevatele toodetele 3 aastat garantiid. Ülejäänud toodetele kehtib tootjapoolne garantii.

14. Kas te saadate oma kaupa ka Eestist välja? Jah, me saadame oma kaupa ka Eestist väljapoole. Meie tooted on kasutuses paljudes Euroopa riikides.

15. Kas mujal Euroopa liidus registreeritud ettevõtetel on võimalik osta kaupa 0% käibemaksuga? Jah, on küll võimalik. Selleks on meil vaja teada tellija kehtivat käibemaksukohuslase numbrit. Palume see tellimuse esitamisel märkida lisainfosse või saata meiliga. Eraisikutele ja ettevõtetele kes pole käibemaksukohuslased või ei kuulu Euroopa liitu, lisandub hindadele käibemaks 22%.

16. Kas transport teistesse riikidesse on tasuta? Eestist välja saates lisandub tellimuse hinnale transporditasu. Saame teile teha sellekohase pakkumise peale tellimuse saamist kui on teada kauba kogus ja tarneaadress.

 

Võta ühendust

error: Sisu on kaitstud!